Bonusy stávkových kancelárií

Bonusy stávkovej kancelárie FortunaVstupný bonus 1 000 eur

Pokiaľ chcete získať vstupný bonus, musíte vykonať vklad minimálne vo výške 501 eur. Bonusy vám budú v týchto prípadoch pripisované na dva krát. Prvých 20% hneď potom ako pretočíte požadovaných 20% a zvyšné peniaze po dokončení 80% pretočenia. Pre 100% bonus do výšky 1.000 EUR sú podmienky nasledovné:

8x vklad + 8x bonus

– minimálny kurz je 3.0

– do pretočenia sa nezarátavajú stávky na E-športy a Live stávky

– nezapočítavajú sa ani predčasne vyplatené tikety

 Vernostný program stávkovej kancelárie Fortuna

Stávková kancelária Fortuna má vernostný program FORTUNA KLUB PLUS, kde môžete za vaše klubové body získať bonus na hráčsky účet, voľné tikety, kurzové zvýhodnenie či športové predmety, elektroniku alebo zájazdy na futbalové zápasy.

Bonusy stávkovej kancelárie Tipsport

bonusy

Vstupný bonus

5 € zadarmo na prvé stávky

Vstupný bonus získa každý nový registrovaný tipujúci po doplnení vybraných osobných údajov, overení totožnosti aj zdroja financovania. Bonus je vyplácaný v Netoch a ihneď po splnení podmienok.

Vstupný bonus 999 €

Uskutočnite vklad na váš herný účet a získajte vstupný bonus v hodnote 100 % vášho prvého vkladu až do výšky 999 €.

Nety za zdieľanie

Nety za zdieľanie môžete zadarmo získavať Nety za zdieľanie tiketov a analýz na sociálnych sieťach, stávkarských diskusných fórach a na iných weboch. Za každého nového zákazníka, ktorý sa zaregistruje po prekliku Vami zdieľaného odkazu na tiket alebo analýzu a uskutoční vklad na svoj Hráčsky účet, získate odmenu v Netoch.

Bonusy stávkovej kancelárie Doxxbet

DOXXbet

DOXXbet XXL Bonus

100% Bonus z prvého vkladu do výšky 2 000 EUR vkladu. Bonus sa vzťahuje na hodnotu prvého vkladu klienta. Klient musí splniť stanovené podmienky pred samotným pripísaním bonusu. Získaný bonus má potom status reálnych peňazí a klient môže požiadať o jeho výber. Vstupný bonus je možné kombinovať s bezrizikovou stávkou.

Bezriziková stávka

Potrebné je vykonať vklad na hráčske konto a následne uzavrieť prvý tiket, ktorý obsahuje min. 3 udalosti a min. 3 udalosti musia mať kurz 1,50 a viac. Ak táto stávka bude výherná, peniaze sú Vaše. V prípade, že stávka výherná nebude, automaticky Vám bude vrátený vklad až do výšky 20€ ako voľne použiteľný bonus bez nutnosti pretočenia. Bezrizikovú stávku je možné kombinovať so vstupným bonusom.

Nevyšiel Vám zápas?

Nevyšiel Vám jeden zápas? Pohoda, vrátia Vám 15-násobok tvojho vkladu. Starú kompenzáciu vylepšili a vyšší kurz na nevýhernom tikete ti prinesie väčšiu sumu. Ak tvoj tiket bude obsahovať jeden nesprávny tip, stačí, aby kurz na tikete bol vyšší ako 100 a získaš kompenzáciu v podobe vrátenia vkladu. Ak sa tvoj celkový kurz vyšplhá nad 500 pri jednom neuhádnutom zápase na tikete, získaš až 15-násobok vkladu.