Informácie pre tipujúcich

Najnovšie informácie o stávkovej kancelárií Doxxbet.

DOXXbet

Doxxbet spustil mobilnú aplikáciu a novú web stránku. V oblasti SPORTBOXOV sa blížia k hranici 700 prevádzok. Mobilná aplikácia hráčom ponúka kompletnú kurzovú ponuku na všetky aktuálne podujatia, detailnú kurzovú ponuku každého zápasu, špeciálne kurzy, ázijské hendikepy a oveľa viac. Pri stávkach prijímaných prostredníctvom mobilnej aplikácie nie je možné dodatočné storno stávky klientom.

Najnovšie informácie o stávkovej kancelárií Fortuna.Fortuna pripravila úspešné stávkovanie, kde sa každému zabezpečia kompletné výsledky zápasov, rovnako ako detailné štatistiky a analýzy všetkých tímov. S mobilnou aplikáciou od Fortuny ich budete mať neustále k dispozícií. Tipovanie nebolo nikdy jednoduchšie. Rýchlostávka je nová unikátna funkcia na mobilnom portáli Fortuny, ktorá umožňuje hráčom kedykoľvek rýchlo podať LIVE SOLO stávku na akúkoľvek príležitosť z jej ponuky.

Najnovšie informácie o stávkovej kancelárií Tipsport.

bonusy

Čo nové ponúka Tipsport? Tipsport sprehľadnil na webovej stránke pre vás handicapy, stávky na výsledok a počet gólov.  Vypracoval aj drobné úpravy na výsledky a góly v podaní oboch súperov. Ďalej oddelili stávky na výhry o 2 a o 3 a viac gólov. V záložke sa pridali najvyrovnanejšie handicapy.  Novú grafiku zabezpečil na výsledok zápasu a strelené góly.  Vylepšenie sa zobrazí pri ponuke na stávku na výsledok zápasu a počet strelených presných zásahov. Novinkou pri streamoch je automatické zapnutie prehrávania. Klienti, ktorí si funkciu AUTO-PLAY neprajú, tak ju môžu vypnúť v sekcii nastavenia – nastavenie zobrazenia.