Stávkovanie a tipovanie zápasov

Fortuna ponúka pre stávkujúcich súťaže:

Majstrovstvá v stávkovaní 2018 – budú vyhodnocované každý mesiac.  Súťažiť sa bude v 12. etapách a vyhodnocovať bude najúspešnejších stávkujúcich na  každej pobočke i v rámci celého Slovenska.  Súťaž začala 1.1.2018 a končí 31.12.2018.

Profík špeciál prináša ľahšie a pohodlnejšie stávkovanie, tipovanie. Ponúka prehľad o najaktuálnejších stávkových informáciách, ktoré vám pomôžu sa dobre rozhodnúť pri uzatváraní tipov a zvýšiť šancu na výhru. Profík špeciál ponúka aktuálne podrobné tabuľky jednotlivých súťaží, celkové štatistiky, aktuálnu kurzovú ponuku, niekoľkokrát denne aktualizácia stávkových príležitostí a ďalšie informácie.



Pre stávkujúcich a tipujúcich Tipsport prináša nasledovne súťaže:

Live prenosy

Tipliga – je pravidelná súťaž pre najväčšiu tipérsku komunitu. Jedná sa o herný systém líg rozdelených do skupín. Tento systém sa podobá napríklad systému futbalových súťaží. Tipliga sa hrá na pobočkách i na internete a je možné do nej zaradiť všetky stávky s výnimkou live stávok.

Turnaj typu Tipcup – je komunitná súťaž pre registrovaných účastníkov internetového tipovania v Tipsport. Umožňuje porovnávanie kvality úspešnosti tipérov a ich vzájomné súperenie, a to vyraďovacím spôsobom. Za účasť v hre sa neplatia žiadne poplatky, všetko je zadarmo.

Súťaže v LIVE stávkach – môžete si v nich totiž zahrať o odmenu v Netoch proti ostatným tipérom z tipérskej komunity Tipsportu.

600 000 si medzi sebou rozdelia tí tipéri, ktorí si natipujú každý deň od 14. januára 2018 do 20. decembra 2018 aspoň za 4 Eurá. Stačí len tipovať a podiel zo šestotisícového banku je váš. Udržať sa v hre vám pomôžu traja žolíci, ktorí vám umožnia v priebehu súťaže až trikrát nesplniť limit 4 EUR.

registracia tip

DOXXbet  zabezpečuje pre tipujúcich  rôzne súťaže:

DOXXbet

Zlatá liga je klasická kombinovaná stávka, ktorá spočíva v uhádnutí všetkých zápasov v rámci jedného kola vybranej ligy. V Zlatej lige sú vybrané TOP futbalové ligy sveta ako talianska, anglická, španielska, francúzska liga. Ak chce hráč vyhral stanovený JACKPOT musí mať výherný tiket, ktorý obsahuje všetkých 10 zápasov určitého kola jednej z líg. Minimálny vklad pre zaradenie tiketu do súťaže je 1€. Povolené tipy pri každom zápase na tikete sú iba 1, X, 2. Na tikete nesmie byť žiadny iný zápas či udalosť.

DOXXbet rozdávačka, kde môže každý získať až 30 € formou voľných stávok. Musí za deň prestávkovať aspoň 20 € na tiketoch, ktoré obsahujú minimálne 3 udalosti a každá z nich má kurz 1,50 a viac. Automaticky získava voľnú stávku 2 €. Voľnú stávku môže každý hráč získať až 15-krát. Hráč musí prestávkovať aspoň 20 € počas jedného dňa vždy do polnoci. Voľná stávka sa pridelí vždy do 24 hod. od jej získania. Voľná stávka má platnosť 14 dní od pripísania a vzťahujú sa na ňu podmienky minimálne 3 udalostí na tikete a celkového kurzu tiketu 3,0 a viac.

Teraz  registruj sa do Doxxbet a začnite tipovať.